18. ročník soutěže „STAVBY KARLOVARSKÉHO KRAJE“

Celkem sedmnáct dokončených staveb, pět projektů a šest zachráněných památek je přihlášeno do letošního 18. ročníku soutěže Stavby Karlovarského kraje. O vítězích v jednotlivých kategoriích nebude rozhodovat pouze odborná porota, ale i veřejnost. Pro tři vylosované hlasující jsou navíc připraveny hodnotné ceny.

Cílem je prezentovat všechny současné stavby v Karlovarském kraji, které jsou zkolaudovány a uvedeny do provozu v období předchozích tří let 1. 1. 2015 – 20. 4. 2018. Zároveň jsou zveřejněny projekty staveb, které byly připravovány k realizaci (nebo nerealizované) v období minulých pěti let – 1. 1. 2013 – 20. 4. 2018.

Hlasovat můžete pro stavby a projekty přihlášené do soutěže na webové adrese www.stavbykarlovarska.cz, kde bude do uzávěrky soutěže 8. 6. 2018 do 16:00 probíhat veřejné hlasování o stavbách. Zároveň bude možné na stejném webu hlasovat pro zachráněné památky Karlovarska zde: http://www.stavbykarlovarska.cz/cz/hlasovani-skk#pamatka

Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční 8. června v Karlovarském městském divadle v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2018.

Všechny stavby a projekty budou představeny veřejnosti v Karlovarském kraji, nejlepší stavby a projekty vybrané odbornou porotou i veřejností budou prezentovány v tisku a odborných časopisech, po dobu jednoho roku budou panely vystaveny na putovní výstavě na úřadech v Karlovarském kraji.

Zdroj: http://www.sokolov.cz/novinky/18–rocnik-souteze-_stavby-karlovarskeho-kraje_-38412
Zdroj: http://www.kr-karlovarsky.cz/krajske_listy/Stranky/180528-Stavby-Karlovarskeho-kraje.aspx