XVI. letní turistický sraz Sokolov 2018

Vítejte na stránce XVI. letního srazu Sokolov 2018

Srazový zpravodaj najdete v záložce Významné akce/XVI. letní turistický sraz Sokolov 2018 zde: http://kctkv.cz/category/zpravodaj-lts-2018/

Propozice akce v .pdf verzi si můžete stáhnout zde:
30.6. – 8. 7. 2018 Letní sraz turistů 2018_propozice CZ
30.6. – 8. 7. 2018 Letní sraz turistů 2018_propozice_SLOVENŠTÍ ÚČASTNÍCI (použijte přihlášku CZ)

Preferujeme podání přihlášek vyplněním tohoto online registračního formuláře: http://kctkv.cz/letnisraz2018_registrace

Přihlášky ke stažení v .pdf verzi si můžete stáhnout zde:
30. 6 . – 4. 7. 2018 Letní sraz turistů 2018_etapové trasy_přihlášky CZ
4. 7. – 8. 7. 2018 Letní sraz turistů 2018_hlavní srazové dny_přihláška CZ

Využívejte, prosím, přednostně on-line registrační formulář. Každou přihlášku, která přijde poštou nebo mailem jako příloha musíme přepsat do webového formuláře – ušetříte nám tedy spoustu času a práce a neriskujete, že se stane chyba při přepisování. Pokud se na to necítíte sami, děti nebo vnoučata vám jistě rády pomůžou 🙂

Registraci vyplňuje každý účastník sám za sebe. Registrační on-line formulář je sestaven tak, aby vás naváděl a umožňuje vyplnit pouze účast na etapové části nebo na hlavních srazových dnech nebo obojí najednou (bez nutnosti vypisovat znovu údaje o účastníku v záhlaví). Po celou dobu vyplňování uživatele kontroluje, aby nedošlo k duplicitám a v závěru nabízí kontrolní součet plateb za objednané služby.

Jak je uvedeno v propozicích pro účastníky ze Slovenska, platby za objednaný program a služby budou hradit až po příjezdu, a to v českých korunách. Je také samozřejmě možné použít účet, který máte v českých bankách a provést platbu tímto způsobem.

Oddíly a odbory KČT, KST, PTTK budou mít možnost provést bezhotovostní platby z českých bank za všechny své členy s tím, že nám pošlou jmenný seznam členů skupiny s údajem, kolik peněz za kterého posílají, abychom platbu dokázali k těmto účastníkům přiřadit (e-mail: kctkv@kctkv.cz).

Pokud byste měli zájem o pobyt mimo dobu, kterou nabízíme v registračním formuláři, napište paní Zoubkové (e-mail: kctkv@kctkv.cz), pomůže vám.
Sokolovské ubytovny v ulici Tovární nejsou pro účastníky vhodné (Enestra, Adam).