Mediální podpora XVI. Letnímu turistickému srazu Sokolov 2018

S potěšením sděluji, že v neděli 24. 6. 2018 odstaruje mediální podpora XVI. Letního truistického srazu Sokolov 2018″. Pozvánku na tuto největší turistickou akci KČT v Karlovarském kraji od roku 2006 přinesou například Nedělní Blesk, rádia Frekvence 1 a Evropa 2 nebo FB stránka televize NOVA. Realizaci kampaně zajistilo Ústředí KČT prostřednictvím svých mediálních partnerů v projektu 100 let republiky, 130 let v pohybu.

Také dnes po 16 hodině si o turistice a XVI. Letním truistickém srazu Sokolov 2018 budeme v živém vysílání  povídat v redakci Českého rozhlasu Karlovy Vary.

Za celý tým pořadatelů děkuji za tuto podporu a doufám, že se necháte k účasti na Letním srazu také zlákat, máte se na co těšit. Pozvánku, jak jde do výše uvedených médií přikládám níže.

Pozvánka na Letní turistický sraz v Sokolově 
Kam na výlet na začátku prázdnin? Přijeďte do Karlovarského kraje na čtyřdenní XVI. Letní turistický sraz Sokolov 2018! Série pochodů Klubu českých turistů (KČT) s názvem 100 let republiky, 130 let v pohybu vás ve dnech 5. – 8. července zavede na nejkrásnější místa Sokolovska v duchu motta „Karlovarský kraj – jeden den nestačí“. Startuje se od 7 do 9 hodin od gymnázia v Sokolově (Husitská ul. 2053), odkud vás na starty tras doveze autobus. Trasy jsou ve čtvrtek vedeny z Krajkové na Cibulku a do údolí řeky Svatavy (10, 20 a 30 km), v pátek podél řeky Ohře do Lokte a na bájný Krudum (13, 22 a 31 km), v sobotu okolím Kraslic (13, 22 a 31 km). V neděli si projdete Městskou trasu Sokolovem a výlet ukončíte na statku Bernard v Královském Poříčí (11 km). Samozřejmostí jsou rovněž trasy pro cyklisty a pro vyznavače bosé turistiky je v sobotu připravena „bosá stezka“ na části 13 km vycházky v okolí Kraslic. 
Čeká na vás i bohatý doprovodný program: Podvečerní koupání na koupališti Michal a promítání filmu v letním kině, beseda o Karlovarském kraji v aule gymnázia či Srazový candrbál. Těšit se můžete na suvenýry z akce, jako jsou samolepky, razítka či turistické vizitky. Stále ještě je možnost přespání v tělocvičně pro předem registrované. Více informací na www.kctkv.cz  či www.100letvznikurepubliky.cz.