Přednáškové turné Rhétské dráhy projede i Sokolovem

Vlakový nadšenec a expert na švýcarské vlaky, autor již 4 průvodců na téma Švýcarsko, Petr Čermák, se opět vydá do všech koutů České republiky a díky naší aktivitě přijede 21. února 2020 i do Sokolova, aby Vám přiblížil světově známou a impozantní Rhétskou dráhu a jejích TOP atrakce a zajímavosti.
Proč se švýcarská úzkokolejka dostala na seznam UNESCO? Kam až se dá dostat vlakem v Alpách? Jaké vychytávky vám zpříjemní velehorské cestování po kolejích? A proč je švýcarský dopravní systém předmětem světového obdivu? Nahlédněte do světa legendárních alpských železnic s nadšeným kolejovým cestovatelem Petrem Čermákem, autorem turistických bedekrů o Švýcarsku, jehož přednášku si můžete v roce 2020 poslechnout v rámci turné po české a Slovenské republice.

Na všech přednáškových místech pro vás budou připraveny také aktuální turistické materiály Switzerland Tourism, možnost konzultace vašich cestovních plánů a prodej jednodenních jízdenek na Rhétskou dráhu za exkluzivní cenu 750,- Kč.

Vstupné na všechny přednášky tohoto turné je bezplatné.

Součástí přednášky v Sokolově bude i vlastivědno-zeměpisná část, které se ujala paní Alena Koukalová ze Switzerland Tourism, c/o HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika.

Zdroj a další odkazy:
https://mojesvycarsko.com/clanek/1513-prednaskove-turne-rhetske-drahy
https://mojesvycarsko.com/rhetskadraha