Cyklotrasy v Karlovarském kraji k 24. 1. 2018

Evropské trasy:

EV4        Trasa střední Evropou
EV13     
Trasa železné opony

Mezinárodní trasy:

Euregio Egrensis (Radfernweg) https://mapy.cz/s/2b7ga
Mostní stezka (Brückenragweg) https://mapy.cz/s/2b7gj
Halštrovská stezka (Elsterradweg) https://mapy.cz/s/2b7hy
Karlova stezka (Karlsroute) https://mapy.cz/s/2b7io
Valdštejnova (Wallenstein radweg) https://mapy.cz/s/2b7m7

Národní dálkové trasy:

6             Cyklostezka Ohře
23           Krušnohorská magistrála
35           Plzeň-Měděnec
36           Magistrála Český les
39           Střela-Berounka

Regionální trasy:

604         CS Ohře (Nebanice)-Dolní Žandov-Mariánské Lázně
361         Teplá-M.Lázně-Hrozňatov-Slapany  (361A)
362         Teplá-Bečov-H.Slavkov-Loket
352         Teplá-Úterý-Nečtiny-Manětín
306         Teplá-Konstantinovy Lázně-Stříbro

Místní trasy:

Krušné hory:
2000      Pernink-Nové Hamry-Rolava-Bublava
2002      Abertamy-Myslivny-Potůčky (2002A, 2002B)
2004      Český Mlýn-Mílov-Bludná-Abertamy
2005      Ostrov-Jáchymov-Suchá-Neklid-Boží Dar  (2005A)
2008      Boží Dar-štola Johanes-Český Mlýn
2009      Karlovy Vary-Nejdek-Potůčky (2009A)
2011      Vojkovice-Ostrov-Hroznětín-Suchá-Klínovec
3001      Vojkovice-Damice-Horní Hrad
3002      Stráž nad Ohří-Osvinov-H.Hrad(rozc)-Loučná pod Klínovcem
3005      Perštejn (Lužný)-Malý Hrzín-Kupa
2043      Stříbrná-Rotava-Vřesová
2044      Sokolov-Jindřichovice-Přebuz-Rolava
2045      Kraslice-Rotava-Favorit
2073      Krajková-Rotava-Šindelová
2074      Dasnice-Habartov-Oloví-Jindřichovice
2178      Sokolov-Krajová-Kraslice
2180      Luby-Oloví
2198      Velichov-Ostrov-Hroznětín-Abertamy-H.Blatná-Ryžovna-Potůčky
Slavkovský les:
2016      Nová Role-Jimlíkov-Hory-Loket
2016A     Božičany – Jimlíkov https://mapy.cz/s/2lmHq
2017      Sokolov-Horní Slavkov-Karlovy Vary
2019      Březová u Sokolova-Důl Jerovým-Čistá-Bečov
2021      Loket-Kozí hřbety
2022      Třídomí-Krudum-Lobzecké údolí
2023      Lazy-Dolní Žandov-Nové Mohelno
2026      Karlovy Vary-Stanovice-Chodov u Bečova (2026A)
2135      Lázně Kynžvart-Prameny-Krásno-H.Slavkov
2136      Kynšperk-Lazy-Kladská
2138      M.Lázně (Krakonoš)-Planá-Tachov  (2138A)
2139      M.Lázně (Krakonoš)-Prameny
2140      M.Lázně-Potok Rota
2142      M.Lázně-Kladská
2247      Kynšperk-Štědrá
2248      Březová u Sokolova-Kostelní Bříza-Tuřany
2254      Lazy-Lesný-Králův kámen
2284      M.Lázně-Podhora-Poutnov-Bečov

Český les:
2023      Lazy-Dolní Žandov-Nové Mohelno
2056      Podhrad-Hrozňatov-Mammersreuth
2135      Slatina-Lázně Kynžvart-Prameny-H.Slavkov
2068      Tachovská Huť-Tři Sekery-Velká Hleďsebe-Valy  (2068A)
2069      Drmoul-Tři Sekery-Kamenec
2129      Neualbenreuth-Lipová-Okrouhlá-Úbočí
2137      M.Lázně-Drmoul-Tři Sekery-Slatina-Nové Mohelno
2201      Panská rozhledna-Trstěnice-Zadní Chodov-Chodský Újezd-Žďár (2201A)
2253      M.Lázně-Lázně Kynžvart  (2253A)
Smrčiny (Chebsko-Ašsko):
2057      Hranice-Aš-Cheb  (2057A)
2058      Krásňany-Hranice-Trojmezí-Krásná-Aš
2059      Doubrava-Krásná u Aše-Nad Peklem
2060      Aš-Bad Brambach-Plesná
2061      Podhradí-Dolní Paseky-Vernéřov
2062      Doubrava-Horní Paseky-Bílý Halštrov (pram)
2063      Aš (Mokřiny)-Libá-Fr.Lázně
2064      Skalka-Hazlov-Vlastislav
2065      Vojtanov-Hazlov-Polná
2066      Polná-Libá-Dubina
2067      Selb-Libá-Lužná
2070      Cheb-Podhrad-Dřenice-Potočiště-Nebanice
2130      Milhostov-Křižovatka-Velký Luh
2132      Nebanice-Milhostov-Nový Kostel-Luby-Wernitzgrün
2133      Skalná-SOOS-Třebeň-Chocovice
2134      Skalná-Starý Rybník-Fr.Lázně
2164      Cheb-Horní Hraničná-Pomezí nad Ohří
2177      Cheb-Pelhřimov-Zelená hora (Bismarckova rozhl.)
2179      Fr.Lázně-Milhostov-Habratov-Hřebeny
2243      Cheb-Pomezí nad Ohří-Schirnding
2266      Chocovice-Potočiště-Odrava-Mostov
Tepelská vrchovina:
2257      Podhorní vrch-Podhora v.n.
2208      Michalovy Hory-Křepkovice-Zahrádka-Bezdružice
2212      Teplá-Lestkov-Černošín
2233      Teplá-Branišov-Buč-Radyně-Údrč-Těšetice
2232      Bečov-Útvina-Toužim-Nečtiny
2183      Otročín-Bezvěrov-Manětín
2034      Toužim-Německý Chloumek-Pila
2278      Toužim-Žlutice-Rabštejn
Doupovské hory:
2249      Bor-Dubina-Žalmanov-Bražec-Luka-Valeč  (2249A)

Tématické trasy:

Křížková cesta (Vladař) https://mapy.cz/s/2b7mz
Karlova stezka (Krušnohorské vyhlídky) https://mapy.cz/s/2b7iT