XVIII. Zimní turistický sraz Sokolov 8. – 11. 2. 2024

Více informací na http://kctkv.cz/zimni-sraz-2024/.

5. 2. 2024

Centrum Zimního srazu a prezence účastníků bude v Městském domě kultury Sokolov (Hornický dům), ul. 5. května. Cestu od vlakového nádraží máte zobrazenu na této stránce níže.

Slavnostní zahájení Zimního srazu proběhne mezi 18:00 a 18:30 hodin v místě prezence a zpestří nám ho písničky v podání místní kapely BEZ LADU (tajná informace: naučte se text písničky HORY, viz https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/o-a-radecek/hory-1110011).

Nájemné v MDK Sokolov není zrovna malé a protože se zaregistrovalo poměrně málo účastníků, bude místo prezence od 9 do 16 hodin uklizené a bez služby. V tuto dobu by měli být všichni účastníci na trasách, tak doufáme, že ta pauza nepřinese neklid do jinak tolerantních turistických řad.

K prodeji suvenýrů.
Každý účastník bude mít ve startovacím balíčku Pamětní list, VTV, VTZ, VTN, odznak akce, pohlednici, samolepku a pár dalších pozorností od Destinační agentury Živý kraj (https://zivykraj.cz/). Předem registrovaní účastníci dostanou jako bonus odznak TTO Naučné stezky Karlovarského kraje.
Předpokládám, že VTV, VTZ, VTN, odznaky akce, pohlednice a samolepky v menším množství zbydou a budeme je moci nabídnout REGISTROVANÝM A PŘÍCHOZÍM ÚČASTNÍKŮM, KTEŘÍ ABSOLVOVALI ALESPOŇ JEDNU TRASU k dokoupení v sobotu 10. února od 16:00 hodin. Zbylé pak budou v nabídce při vybraných turistických akcích, pořádaných naší oblastí a odbory.

Informace o změnách běžeckých tras na pěší budou zveřejněny v místě prezence a budete mít možnost si trasy načíst přes QR kód i od našich průvodců během jízdy autobusu do výchozího místa.

Účastníci, kteří v rámci sobotního programu Zimního srazu pojedou autobusem do Mariánských Lázní, budou mít možnost se přihlásit na 43. ročník tradiční akce Zimním krajem léčivých vod.
Za startovné na této akci (členové KČT jen 30 Kč) můžete získat další razítka (IVV a Dvoustovka) a suvenýry z této akce.
Pořadatelé vás budou čekat na startu v Hotelové škole a v cíli pak v nedalekém Hotelu Krakonoš (https://www.hotelkrakonos.eu/).
Autobus zpět do Sokolova pojede z centra města, kam vás vaši vedoucí trasy zavedou.