Zprávy a pozvánky 26. 3. 2023

Blíží se duben a sním spojené apríly, velikonoce i pověstní hadi a štíři, co vylézají na Sv. Jiří. Pokud jste nezačali se zdobením velikonočních vajíček už 23. března v Kraslicích, můžete zajet  1. dubna do Teplé a zkusit si techniku vyškrabávaného vosku v Klášteře Teplá. Někteří možná ocení spíše aprílové otevření nově zrekonstruované restaurace Restaurace MARSHAL u golfového hřiště. V golfovém klubu tase rádi přivítají nováčky, které by lákalo zkusit si tento sport. Za připmenutí také stojí 30. výročí založení sdružení Euregia Egrensis, ke kterému mám také blízko už od počátků, kdy jsme realizovali projekty okružní cyklotrasa Euregia Egrensis, Za posledním puchýřem 1997 a 2006 a později mediálně podporovali i další projekty.
No a víte, že letošní rok byl vyhlášen rokem konikleců Pokud tedy při svých výletech nějaké najdete mimo chráněné území, nezapomeňte nahlásit na https://biodiverzita.csop.cz/mapovani-koniklecu/ (děkuji za tohle info a fotku Markétě, která už první rozkvetlé našla v okolí Valče).

Malované vajíčko je velký dar. Potěší duši, zpestří kuchyni a ozdraví tělo

JARNÍ DIVADELNÍ POZVÁNKA Z MDK SOKOLOV

Rádi bychom Vás pozvali na exkluzivní přímý přenos derniéry Dejvického divadla ve středu 19. dubna od 19:00. Přijďte se s námi rozloučit s titulem Ucpanej systém. 

Vstupenky možno zakoupit v předprodeji od 24. března 2023 v kině Alfa, infocentru Sokolov nebo na webových stránkách www.mdksokolov.cz

Dominika Káclová, Infocentrum

Telefon: 359 808 714

jaro

Koupaliště a kemp Michal letos uvítají návštěvníky řadou novinek

Oslava 30. výročí EUREGIA EGRENSIS se bude konat 21. dubna 2023

Česko-bavorská videa

Na kanále DotaceEU (https://www.youtube.com/@dotaceeu) byla zveřejněna česko-bavorská videa, ve kterých jsou představeny vzorové projekty realizované v rámci programu Cíl EÚS Česká republika – Svobodný stát Bavorsko 2014 – 2020.
Pro videa je vytvořen i vlastní playlist: https://www.youtube.com/watch?v=6C9l-tQgd3w&list=PLuWPLtLR0T33LHO4asjirY8Nh1A2H4VY1

Golf Sokolov nabídne komfortnější zázemí

Výročí: PŘED 130 LETY KARLOVY VARY DEVASTOVALA POVODEŇ

Pozvánky na výlety