KČT slavil úspěch v pořadu České televize „Kde domov můj?“

Zástupci Klubu českých turistů Mojmír Nováček, Petr Hrubec a Ladislava Blažková dne 22. 10 soutěžili v pořadu České televize s názvem „Kde domov můj?“, který konferuje známý herec Aleš Háma. Soutěž byla o to napínavější, že finanční výhra byla připsána na účet veřejné sbírky, jejímž účelem je rekonstrukce známé Turistické chaty Prachov, která se nachází v Českém ráji.

Do finále této soutěže nakonec dospěl Mojmír Nováček, který předvedl divákům nejen své znalosti, ale i pevné nervy, kdy se na závěr pořadu rozhodl pro prémiovou otázku.  Prémiová otázka podle pravidel znamená zdvojnásobení dosavadní výhry nebo odečet všech získaných bodů a tím pádem nulový zisk.  Štěstí stálo na straně KČT a Turistická chata Prachov, tak díky znalostem Mojmíra Nováčka získala 36 000 Kč.

Je velice potěšitelné, že během pořadu  bylo posláno 415 DMS po 30,- Kč; 262 DMS po 60,- Kč, 1 trvalá DMS po 90,- Kč a 422 DMS po 90,- Kč. S vyhranými 36.000,- od České televize je výše celkově získané částky přes 100.000,- Kč. Všem, kteří zaslali dárcovské SMS, moc děkujeme!

Celý díl pořadu „Kde domov můj“, můžete shlédnout ZDE (ke shlédnutí zde bude do 22. 11. 2020)

Pokud je vám vystoupení zástupců KČT sympatické a chtěli byste podpořit snahu KČT o rekonstrukci Turistické chaty Prachov, můžete i nadále posílat své příspěvky prostřednictvím dárcovských SMS ve tvaru DMS Prachov 30, nebo DMS Prachov 60, nebo DMS Prachov 90. Dárcovskou SMS můžete posílat na číslo 87 777.

Zdroj: KČT