Začátek lázeňské sezóny je tady. Jak bude vypadat?

Květen je za rohem a s ním i tolik očekávaný začátek lázeňské sezony. Jaký program si pro vás lázeňská města připravila? Čekají vás historické průvody, svěcení pramenů, hudba, jarmarky… Zkrátka zábava pro celou rodinu.

V Karlovarském kraji ale nenajdete jen prameny. Pokud si o víkendu rádi trochu přispíte a hledáte originální místo na brunch nebo chcete kamarádku překvapit s tipem na novou kavárnu s lahodnou kávou, určitě se nechte inspirovat gastrotipy v kraji s minerálním srdcem. Vydat se můžete také po stopách youtuberky Lucie Gránové, která s manželem a malou dcerkou prozkoumala krásy Karlovarského kraje.

https://zivykraj.cz/karlovarsky-kraj-mozaika-zazitku/

Letní lázeňská sezona klepe na dveře

Ačkoliv to venku dle teplot a věčného deště zatím nevypadá, květen je za rohem a spolu s ním i tolik očekávaný začátek letní lázeňské sezony. Historické kostýmy, zábava, hudba, květiny, výborné jídlo. Tak má letos vypadat tradiční zahájení letní lázeňské sezony v našich nejvýznamnějších lázeňských městech.
https://zivykraj.cz/tipy/letni-lazenska-sezona-klepe-na-dvere/

Tipy na výlety od Lucky Gránové
Nedávno jsme dostali pozvání vypravit se do Karlových Varů a okolí, nemuseli jsme dlouho váhat a začali se těšit na výlet. Program jsme měli uzpůsobený cestování s dvouletým dítětem a těhotnou v osmém měsíci..
https://zivykraj.cz/tipy/tipy-na-vylety-v-karlovych-varech-a-okoli-od-lucky-granove/

Karlovy VARY REGION CARD

Předplacená turistická karta služeb, která vám přináší výhody na výletech za poznávání magických míst Karlovarského kraje.
www.karlovyvarycard.cz