Živý kraj: Objevte všechna Nej.. Karlovarského kraje

Letní sezona už klepe na dveře, a proto přinášíme červnový newsletter plný tipů co, kdy, kde. Naservírujeme vám tak to NEJlepší, co Karlovarský kraj nabízí. Od fascinujících památek a gurmánských zážitků, přes nejrůznější filmová zákoutí, až po nabitý program plný letních akcí.

Ponořte se do historie a obdivujte majestátní hrady a zámky, které se tyčí v krajině. Navštivte impozantní hrad Loket, prozkoumejte tajemství hradu a zámku Bečov nad Teplou, nechte se okouzlit barokní krásou zámku Kynžvart nebo se projděte malebnými uličkami Chebu.

Vydáte-li se za kulinářským dobrodružstvím, rozhodně vyzkoušejte gurmánské tipy Lukáše Hejlíka. S plným břichem se pak ponořte do filmového světa a prozkoumejte kouzelná místa, která jste viděli ve svých oblíbených filmech a seriálech. Karlovarský kraj není jen centrem dění Mezinárodního filmového festivalu KV, ale už léta slouží jako oblíbená kulisa pro filmaře.

I když předpověď počasí zůstává v oblacích, letní přehled akcí je nad slunce jasný. Vyberte si z pestré nabídky koncertů, festivalů a historických slavností. Užijte si letní koncerty Karlovarského symfonického orchestru, projděte se s průvodcem po městě nebo zažijte jedinečnou atmosféru KVIIFu.Náš newsletter vám pomůže naplánovat nezapomenutelný výlet do Karlovarského kraje. Zažijte všechna karlovarská Nej na vlastní kůži a užijte si nezapomenutelné léto!

Navštivte NEJkrásnější památky v kraji
Karlovarský kraj v záři reflektorůZažijte léto plné kultury v Karlovarském kraji
Buďte informováni o dění v Karlovarském kraji

Zdroje a více informací na: https://zivykraj.cz/newsletter/ a https://zivykraj.cz/blog/