Pozvánky na adventní akce v Karlovarském kraji 2

KD Dvorana LOKET
9. 12. od 19 hodin – Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby – Tradiční vánoční pěvecké vystoupení, jehož autorem je J. J. Ryba, která je i více než dvě stě let po svém vzniku symbolem českých Vánoc. Velkolepý koncert v podání sólistů a orchestru pedagogů ZUŠ, pěveckých sborů Cubitus, Chorus Egrensis Aš a Karlovarský pěvecký sbor, to vše pod taktovkou dirigentky Alexandry Benešové. V úvodu vystoupí také sólisté ZUŠ Loket. Vstupenky k zakoupení on-line: Česká mše vánoční – J.J.Ryba – Kulturní dům Dvorana – Loket – vstupenky (smsticket.cz)

KD Dvorana LOKET
15. 12. od 19:00 – Dvojkoncert kapely Insania a První hoře – Insania (neboli Aristokracie nových vyděděnců) je česká crossoverová /post-hardcoreová hudební skupina, která tento rok byla oceněna okřídlenou soškou, hudební cenou Anděla v kategorii Rock a „futuristicky punk-jazzová“ kapela První hoře, jejíž název je odvozen od stejnojmenné povídky spisovatele Franze Kafky, vznikla v roce 1998 na troskách HC/punkových Sleight of Mind z Jičína a punkové Marné snahy ze Semil. Kapela hraje čistě autorskou muziku, autorem textů je kytarista a zpěvák Milan Urza. Vstupenky k zakoupení on-line: Insania a První Hoře – Kulturní dům Dvorana – Loket – vstupenky (smsticket.cz)

KD Dvorana LOKET
16. 11. od 19:00 Vánoční koncert Vojty „Kiďáka“ Tomáška – koncert se uskuteční v komorní atmosféře Malého sálu Kulturního domu Dvorana. Vystoupí Vojta „Kiďát“ Tomáško se svým hostem a tím bude Ota Maňák, lídr skupiny Sluníčko z Bohumína. Lístky jsou v předprodeji v loketské knihovně a také ve Dvoraně nebo k zakoupení pak přímo před samotnou akcí (jedná se o komornější akci, proto není možné zakoupit lístky na běžných prodejních místech či on-line).

KD Dvorana LOKET
31. 12. od 20 hodin – Silvestr 2023 ve Dvoraně – K poslechu a tanci nám tentokrát zahraje plzeňská kapela BLUE CARAVAN, která hraje covery světových i českých muzikantů a kapel. Během večera tak určitě zazní i váš oblíbený hit. Požadavky na zasedací pořádek řešte na emailu: info@dvoranaloket.cz.
Vstupenky k zakoupení on-line: Silvestr – Kulturní dům Dvorana – Loket – vstupenky (smsticket.cz)